kontakt

quasar services

Szukasz wsparcia w konkretnym obszarze? Czy potrzebujesz pełnej obsługi w kierunku przewagi kokurencyjnej? Rozgość się i znajdź coś dla siebie.

quasar brandcare

pełne wsparcie marki
Poprowadźmy Twoją w kierunku świetności. Dobierzmy odpowiednie narzędzia i środki,  wdróżmy je w życie i zmierzmy efekty.
porozmawiajmy

quasar 
strategy

dowiedzmy się jak tam dotrzeć
Zacznijmy od strategii przeprowadzenia Twojej firmy z punktu A do punktu B. Zastanówmy się jak podejdziemy do wyzwań komunikacyjnych i jak możemy wygrać w umysłach klientów.
porozmawiajmy

quasar 
identity

zaprojektujmy Twoją markę od 0
Zaprojektujmy Twoją markę od zera. Logo, paleta barw, kluczowe elementy wizualne, dżingiel - co tylko uznamy za potrzebne w budowaniu doświadczeń klienta z marką.
porozmawiajmy

quasar 
communication

powiedzmy światu o Twojej marce
Co z tego, że stworzymy wybitny plan jak go nie zrealizujemy? Dobierzmy kanały, stwórzmy reklamy, materiały prasowe, przygotujmy mocną kampanię, która zmieni postrzeganie marki. Nie tylko na facebooku, instagramie, czy google. O tym zdecydujemy w oparciu o Twój konkretny przypadek.
porozmawiajmy

quasar 
development

stwórzmy doświadczenia w świecie cyfrowym
Zadbajmy o doświadczenia w świecie cyfrowym. Nie pozwólmy sobie na dług cyfrowy. Sprawdźmy jak ułatwić życie klientom na Twojej stronie, sklepie internetowym, czy w aplikacji. Twórzmy trwałe rozwiązania spięte z celami biznesowymi, przy tym zachwycając rynek.
porozmawiajmy

quasar 
design

zachwyćmy świat wizualnie
Nie wystarczy, by projektowanie zachwycało. Musi też realizować Twoje cele biznesowe. Możemy to pogodzić.
porozmawiajmy

quasar
performance

wyciśnijmy 100% z marketingu
Nie samą marką sprzedaż żyje. Dlatego zbudujemy strukturę Twoich kampanii na Facebooku, Instagramie, YouTubie, Google Por... Zbudujemy ją tak, by sprzedaż towarzyszyła celom wizerunkowym.
porozmawiajmy

quasar
studio

przekonajmy rynek obrazem
Jedno zdjęcie potrafi przekazać więcej, niż 1000 słów. Ile w takim razie potrafi przekazać film? Albo cała ich seria? Sprawdźmy to.
porozmawiajmy

Masz misję do zrealizowania?

Porozmawiajmy o jej szczegółach. Chętnie pomożemy Ci ją zrealizować od strategii do wspólnego cieszenia się efektami.
kontakt
envelopemenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram